English
 
Krievu
 
Latviešu
 
Facebook.com
 
Draugiem.lv
par_mumspiedavajumika_noklutkartegalerijapasakumikontakti

Piedāvājumi

Pirts saliņa

Pirts saliņa [ apraksts ] [ galerija ]

Uz Pirts saliņas atrodas divstāvīgs guļbūves viesu nams. Pirmā stāvā atrodas kamīnzāle /līdz 40pers./, /TV, karaoke, DVD/, virtuvīte /ledusskapis, mikroviļņu krāsns, ūdens vārāmā kanna, trauki/, pirtiņa, WC, duša. No pirts droši var doties atveldzēties ezerā.

Otrā stāvā 4 istabiņas un WC. Trīs istabiņās viena divvietīga gulta un iespējams uzklāt vienu papildvietu /matraci/. Vienā istabiņā divas divvietīgas gultas un arī iespējama viena papildvieta.

Vēl uz Pirts saliņas atrodas divas lapenes, vienā ir arī kamīns. Saliņai pašā viducī- ugunskura vieta. Uz saliņas atrodas arī grils- žāvētava. Saliņas malā gara laipa, no kuras ļoti ērti makšķerēt.

Kad Pirts Saliņa izzināta, droši variet doties pastaigā pa pārējo teritoriju: sauļoties un peldēties pludmalē, braukt ar laivu vai katamarānu, uzspēlēt futbolu, volejbolu vai strītbolu, bērni izdauzīties rotaļu laukumā vai izzināt dabas taku, uzkāpt skatu tornī vai vienkārši baudīt skaisto dabu.

 • Pirts
  8 vietas
  8 vietas
 • Kamīnzāle
  40 vietas
  40 vietas
 • 1. istaba
  2+2 vietas + 1 papildvieta
  2+2 vietas + 1 papildvieta
 • 2. istaba
  2 vietas + 1 papildvieta
  2 vietas + 1 papildvieta
 • 3. istaba
  2 vietas + 1 papildvieta
  2 vietas + 1 papildvieta
 • 4. istaba
  2 vietas + 1 papildvieta
  2 vietas + 1 papildvieta
Brīvdienu māja "Kaķīškalns"

Brīvdienu māja "Kaķīškalns" [ apraksts ] [ galerija ]

Jaunā brīvdienu māja paredzēta ērtai dzīvošanai līdz 10 cilvēkiem. Pirmajā stāvā zāle ar kamīnu, dīvānu, TV, radio, virtuve (plīts, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, ūdens vārāmā tējkanna, trauki, katli, galda piederumi), duša, WC. Otrā stāvā trīs istabiņas. Divās istabās pa vienai divvietīgai gultai, trešā istabā trīs divvietīgas gultas.

Mājai ir āra terase, blakus lapene, ugunskura vieta, grils, laipiņa no kuras ērti iekāpt nopeldēties vai pamakšķerēt. Māja atrodas kompleksa vistālākajā galā, kas nodrošina netraucētu atpūtu, savukārt no šejienes paveras skaists skats uz visu atpūtas kompleksu no malas.

 • 1. istaba
  2 vietas
  2 vietas
 • 2. istaba
  2 vietas
  2 vietas
 • 3. istaba
  6 vietas
  6 vietas
Sēņu mājiņa

Sēņu mājiņa [ apraksts ] [ galerija ]

Šī mājiņa atrodas meža maliņā un lieliska vieta divvientulības baudītājiem. Neviena netraucēti varēsiet baudīt sauli un ūdeni pludmalē, no laipiņas ērti makšķerēt, vakarā sasildīties pie ugunskura un grilā pagatavot gardas vakariņas. Mājiņā atrodas viena divvietīga gulta, iespējams uzklāt arī vienu matraci /dzeramais ūdens, ledusskapis un ūdens vārāmā kanna/. WC pie mājiņas, duša otrā pusē ezeram.

Rudenī varēsiet izbaudīt sēņot prieku blakus esošajā birzītē

2 vietas + 1 papildvieta
2 vietas + 1 papildvieta
Bērzu saliņa

Bērzu saliņa [ apraksts ] [ galerija ]

Dodoties pa trošu tiltiņu nonāksiet pašā romantiskākajā vietiņā- Bērzu saliņā. Mēs to mēdzam dēvēt arī par Jaunlaulāto mājiņu, jo to parasti piedāvājam jaunlaulātajiem. Neliela guļbūves mājiņa uz saliņas ar terasi, kurā atrodas divvietīga gulta, dzeramais ūdens, ledusskapis un ūdens vārāmā tējkanna. Pie namiņa ugunskura vieta, āra galdiņš, WC, kā arī laipiņa, no kuras var makšķerēt vai ērti iekāpt nopeldēties. Duša 50m. Uz saliņas var celt arī teltis. Šeit Jūs varēsiet baudīt netraucētu atpūtu paši uz SAVAS saliņas

2 vietas
2 vietas
Priežu saliņa

Priežu saliņa [ apraksts ] [ galerija ]

Divstāvīga atpūtas mājiņa uz saliņas. Pirmajā stāvā liela divvietīga gulta un viena vienvietīga. Otrā stāvā viena vienvietīga gulta. Otrā stāvā iespējams uzklāt arī trīs divvietīgus matračus. Mājiņā atrodas dzeramais ūdens, ledusskapis un ūdens vārāma kanna, radio. Ārā pie namiņa ērts šūpuļkrēsls, ugunskura vieta, galdiņš ar soliņiem, laipiņa, no kuras ērti makšķerēt vai doties nopeldēties, WC. Duša 50m. Blakus mājiņai ir vieta arī teltīm.

Šeit Jūs varēsiet baudīt netraucētu atpūtu paši uz SAVAS saliņas.

4 (2 + 1 + 1) vietas + 6 papildvietas
4 (2 + 1 + 1) vietas + 6 papildvietas
Telšu vietas pie kamīna

Telšu vietas pie kamīna[ apraksts ] [ galerija ]

Pie mums lieliska un komfortabla atpūta arī ar teltīm. Šeit Jūsu ērtībām pieejama lapenīte, āra kamīns, galds ar soliem, ugunskura vieta un WC, kā arī ērta un klusa makšķerēšanas vieta. Šeit Jūs varēsiet izbaudīt patīkamu un mierīgu atpūtu vai arī doties uz sporta laukumiem un kārtīgi izsportoties un tad atveldzēties ezerā.

Duša pieejama otrā pusē ezeram.

100 vietas
100 vietas
Taverna

Taverna [ apraksts ] [ galerija ]

Lieliska vieta lieliem vasaras pasākumiem- sporta spēlēm, kāzām, salidojumiem, lielām svinībām un vienkārši jautrai ballēšanai un atpūtai. Pirmā stāvā liela zāle, kur iespējams uzklāt galdus pat 100 pers. Vieta muzikantiem un virtuve. Otrā stāvā guļvietas 30 pers. / 15 divvietīgas gultas/. Blakus Tavernai āra galdi un milzīgs katls zupas vārīšanai, kā arī ugunskura vieta. Turpat blakus arī sporta laukumi.

80 vietas pie galdiem + 30 guļvietas
80 vietas pie galdiem + 30 guļvietas
Telšu vietas pie kamīna

Telšu vietas pie rūķa[ apraksts ] [ galerija ]

Pie mums lieliska un komfortabla atpūta arī ar teltīm. Šajā atpūtas vietā Jūsu ērtībām jauks galds ar soliņiem un ugunskura vieta, bet Jūsu mieru sargās mūsu mazais Rūķītis.

200m attālumā pieejamas WC un dušas.

100 vietas
100 vietas
Sporta laukumi

Sporta laukumi [ apraksts ] [ galerija ]

Šeit atrodas plaši sporta laukumi. Piedāvājam Jums uzspēlēt strītbolu, pludmales volejbolu vai futbolu. Tur pat blakus sporta laukumiem atrodas pludmale ar peldvietu, kur var atveldzēties pēc kārtīgas spēles un lielas šūpoles, kur izšūpoties visai ģimenei. Sporta laukumi ir apgaismoti un izmantojami arī diennakts tumšajā laikā.

Turpat blakus arī WC un duša, kā arī Taverna, kuru ērti izmantot sporta spēļu rīkošanai.

Dabas taka

Dabas taka [ apraksts ] [ galerija ]

Gan lieli, gan mazi šeit atradīs par ko priecāties! Apmēram 400 m garajā Dabas takā izvietoti vairāk kā 30 koka zvēriņi. Apmeklētājiem tiks izsniegta īpaša takas karte, ar kuras palīdzību varēsiet atrast visus zvēriņus, kā arī, būs jāveic neliels uzdevums. Šeit arī liela lapene, kur var sarīkot pikniku, spēlēt dažādas spēles, blakus ugunskura vieta. Kad "Meža draugu birztaliņa" apskatīta, variet doties uz skatu torni un izbaudīt atpūtas kompleksa skaistumu no augšas!

 • Kāzu organizēšana
 • Sporta spēļu organizēšana
 • Banketu organizēšana
 • Dažādu svinību organizēšana
 • Galdu klāšana pēc pasūtījuma
 • Pasākuma vadītāja pakalpojumi
 • Limuzīna pakalpojumi pēc pasūtījuma
 • Bērnu spēļu laukums
 • Dabas taka bērniem
 • Skatu tornis
 • Zivju zveja / žāvēšana
 • Laivas noma
 • Katamarāna noma
 • Futbola laukums
 • Pludmales volejbola laukums
 • Strītbola laukums
 • Šūpoles
 • Peldvietas